Neohodnoceno

Brut Reservé Demi

Mailly Grand Cru - Brut Reservé

Degustace

Duhové zlatožluté oko, plný a ovocný nos, upřímná ústa, skutečný úsměv. Bubliny povznášejí toto elegantní a ohnivé víno, vždy smyslné, s ovocnými, bohatými a hlubokými tóny. Vůně lehce opečeného chleba, zdobená čerstvým máslem, oživuje chuťové pohárky a rozhovory

Párování jídla a vína

Náš perfektní výraz aperitivu, náš Brut Réserve, je ideální pro slavnostní oběd nebo romantickou večeři se šampaňským. S radostí doprovází večeře aperitivy. U stolu jsou v souladu s tímto velmi příjemným vínem candáty na pórku, perličky, čerstvé chaource nebo jablečný koláč.

Technický list

HROZNA: Pinot Noir 75% - Chardonnay 25%.
CHOV: Ruční sklizeň, nejprve výhradně lis. Stárnutí na lamelách v tradičních křídě.
MÍCHÁNÍ: Složitost naší Brut Réserve vychází z bohatosti její směsi. Sortiment vín ze sklizně na více než 600 pozemcích kombinuje 30 až 40% rezervních vín dostupných z 10 ročníků zrajících v kádích a sudech.
DÁVKOVÁNÍ: 7 až 8 g cukru na litr

Skladem
Kód: 1301D
690 Kč
Kategorie: Mailly Grand Cru
0,375 ml:

Mailly Grand Cru Brut Réserve má jasavou barvu žlutého zlata, smyslnou chuť s bohatými ovocnými tóny. Výrazné, jemné a dlouhotrvající perlení. Perfektní jako aperitiv, ideální pro všechny slavnostní obědy nebo romantické večírky. Výtečná kombinace k předkrmům, jako jsou ostré zeleniny, lehce smažené s hoblinkami parmazánu, následované candátem na lůžku z pórku, nebo kvalitní drůbeží, čerstvým sýrem Chaource a jablkovým koláčem „à la regime“ – to jsou jídla hodící se k tomuto velice přátelskému vínu.

Zpět do obchodu