Hugl Wimmer - Poysdorf

Mírně zvlněná krajina Weinviertelu je domovem našich vín. Jsme mladé rodinné vinařství, které je však již po generace provázané s vinohradnictvím a výrobou vína. Díky vinařským podnikům našich rodičů nám láska k vínu byla vložena už do kolébky, a hned bylo jasné, že i my dva budeme pokračovat v těchto rodinných tradicích. Záměrně jsme se rozhodli pro společné jméno, a tím se spojily obě rodiny ve společné vinařství Hugl-Wimmer s naším osobním rukopisem!

Hlavní pozornost věnujeme Veltlínskému zelenému v celé jeho rozmanitosti. Naše rozmanité půdy a polohy nám umožňují pěstovat a vyrábět široký Sortiment – od nekomplikovaného, svěžího vína pro běžnou spotřebu až po výrazná intenzivní přívlastková vína.

Nekomplikovaní, přímočaří, mladiství a občas trochu blázniví – to jsme my – a to se skvěle odráží i v našich vínech. Nabízíme perfektní vinné osvěžení pro každou příležitost!

sQUSm27v9d8kCDDUXhDkAv9hCR6lSnxBL9xjr4Je
260 Kč

Aromatické veltlínské zelené s velmi výraznou ovocnou vůní Teplota pro servírování: 8°-10°CZemě původu: Rakousko Alergeny: oxid siřičitý

Kód: 305018
Gruner Veltliner Weinviertel 2018
296 Kč
Kód: 305118
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení